Spřátelené akce


Čtyřdenní studium Iyengar jógy s Gulnaaz Dashti 

(Puna,Indie) 

Vážení jógující, v tuto chvíli je zrušeno, finance budou poslány zpět. Hledáme náhradní termín podzim/jaro 2021 :) Gulnaaz určitě chce přijet

Poprvé v Čechách bude vyučovat učitel z Puny. 

Cvičení je vhodné pro studenty s praxí vlastního cvičení v délce min. 6 měsíců. (pozn. buďte mentálně připraveni na intenzivní praxi.)

Předběžný program:

čtvrtek-neděle  9:00 - 12:00 a 16:00 - 18:00  (změna programu a časů vyhrazena, neděle 8-11 a 14 16:00)

V roce 1998 dostala Gulnaaz možnost od Gurujiho B.K.S. Iyengara vyučovat lekce pro začátečníky v Institutu v Puně (RIMYI).

Její praxe je více než 20 let výuky veřejných i terapeutických lekcí v Institutu, a to vždy pod přísným dohledem Iyengar rodiny a zvláště Geety Iyengar. Stala se tak jedním ze senior učitelů, kteří učí začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty. Zároveň v Institutu asistovala i na terapeutických lekcích. Gulnaaz je jedním z učitelů, kteří jsou plni energie a veselého humoru. Cvičení s ní je intenzivní, ale zábavné a živé.

Cena: 

celkem 290 EUR | jeden den 100 euro

Přihláška na kurz je platná po zaplacení kurzovného. Platbu je třeba uskutečnit u kurzů vedených českými lektory nejpozději týden před zahájením kurzu a u kurzů se zahraničními lektory, nejpozději měsíc před začátkem.

yogacentrum@volny.cz   - po přihlášení obdržíte údaje k platbě na Eur účet